hope_logo01

Hope sport

HOPE SPORT působí na trhu se sportovním zbožím více jak 20 let. Za tu dobu jsme pro Vás vybudovali síť šesti kamenných prodejen v rámci Moravy, ve kterých přinášíme rozsáhlý sortiment značkového sportovního vybavení. Prodejna v AVION Shopping Parku v Brně je specializovaná na prodej a poradenství v oblasti lyžování (sjezdové i běžecké), cyklistiky a in-line.

Lyžování 


Nabízíme značkové sjezdové lyže, lyžáky, oblečení a doplňky mnoha světových značek (Elan, Volkl, Atomic, Fischer a jiné). Zabýváme se také tvarováním lyžařské obuvi pro vyšší komfort tzv. Custom Fit (Atomic + Salomon).

Cyklistika


Široká nabídka kol a elektrokol, cyklodoplňků a servisních služeb. 
Specializujeme se na prodej značek Giant, Rock Machine, 4Ever, KTM a Amulet. Nabídka kol je opravdu pestrá, vybrat si můžete od dětských a juniorských kol, přes krosová a horská kola až po elektrokola. To vše za výborné ceny. Ve spolupráci s německou společností SQ Lab se specializujeme na poradenství v oblasti ergonomie a pohodlí během jízdy na kole.

In-line


V naší prodejně najdete širokou nabídku kolečkových bruslí značek Rollerblade a K2 včetně doplňků a příslušenství.

Usilujeme o spokojeného zákazníka, který u nás najde kvalitní zboží, cennou radu a pomoc při výběru zboží a rozhodování se o koupi a v neposlední řadě kvalitně provedený servis sportovního vybavení. Těší se na Vás odborný personál se zkušenostmi s profesionálním sportem. 

Místo

Podlaží 0

Ukaž na mapě

Standardní otevírací doba

Po-Ne 10:00 - 18:00