750x750pixel_vune-mesice-2020

Campfire Nights 

Podzimní kolekce vonných svíček „Večery u táboráku“ přináší skvělou atmosféru posezení s přáteli u praskajícího ohně. 

Chladný večer, hořící oheň, dlouhé pohledy do plamenů, staré historky a kytara. Plus nějaké ty dobroty, aby vám nevyhládlo. Také to úplně vidíte? A cítíte? 
Nová čtveřice vůní kolekce Campfire Nights od Yankee Candle se vrací k tradici přátelských setkání v přírodě. Každá z vůní je velmi odlišná, v každé je ale zachycen kousek oněch magických okamžiků, na které se nezapomíná - kdy se cítíme spojeni pevným přátelstvím. Pečená jablka, chladný večerní vzduch a měkká hřejivá deka. Ke štěstí už víc nepotřebujete. 

CRISP CAMPFIRE APPLES Jablka pečená na ohni 
Lahodná vůně čerstvých jablek, pečených nad ohněm, se mísí se svěžím dechem večerního vzduchu. Příjemná šťavnatá vůně s kořeněným podtónem. Vrchol: jablko, hřebíček, mandarinkový list. Srdce: skořicová tyčinka, dubové listy. Základ: tonka, světlá dřeva.

PECAN PIE BITES Pekanové košíčky 
Vůně pekanových košíčků se sladkou kořeněnou náplní a gurmánským aroma pečených pekanů. Unikátní sladce ořechová kompozice. Vrchol: skořicový list, cukr, med. Srdce: bílý vlašský ořech, pekan, tmavá čokoláda. Základ: hřebíček, dubové dřevo, kouřový cedr.

WARM & COSY Útulná hřejivost 
Příjemný večer u táboráku končí odpočinkem v hřejivé dece, kdy vnímáte svěží tóny cedru, kašmíru a eukalyptu. Svěží a sametová unisex vůně. Vrchol: balzámová jedle, peprmint, eukalyptus. Srdce: kašmír, cedrové dřevo, zlatá ambra. Základ: pačuli, hořící dřevo, pižmo.

A NIGHT UNDER THE STARS Noc pod hvězdami 
Dřevitě kořeněná vůně, plná okouzlujícího aromatu růže, kůže a naplaveného dřeva. Nádherně svěží a jemná unisex vůně. Vrchol: kůže, koření, naplavené dřevo. Srdce: hřebíček, šafrán, růže. Základ: kadidlo, pačuli, cedrové dřevo.