kroužkobraní

Váháte, jestli přihlásit vaše dítě do hudebky nebo spíše na basket? Nebo by ho možná bavil step či modelářský kroužek? Přijďte si to s ním vyzkoušet a uvidíte!

Již 16. ročník Festivalu zájmových kroužků Kroužkobraní, který proběhne v neděli 5. září od 10 do 18 hodin, nabídne v letošním roce více než 60 uměleckých, sportovních, jazykových a dalších kroužků, a to vše na jednom místě.

První zářijová neděle bude nabitá jak ukázkami samotných kroužků, tak setkáními se známými osobnostmi.

Sportovní střelec Jiří Lipták nám přijde ukázat zlatou olympijskou medaili z Tokia, uvidíte biketrialovou show Honzy Sladkého a k umocnění skvělé atmosféry zahrají kluci z kapely Yes Brothers.

Menší děti přijde pozdravit dvojice balonkových klaunů Žíža a Fif, celý den bude k dispozici také malování na obličej a pro odvážné bude nachystána lezecká stěna nebo skákací hrady.

Celou akcí bude provázet herec Městského divadla Brno Alan Novotný.

Tradiční tombola bude letos opět dvakrát, ve14.30 a v 18 hodin, v letošním roce budou návštěvníci moct vyhrát psací stůl z IKEA, vstupenky do Aqualandu Moravia nebo třeba dárkový koš z Jean Paul´'s restaurant.

Prezentace kroužků budou probíhat v pasáži nákupního centra i na venkovní ploše, programové podium bude venku, před nákupní pasáží.

Těšíme se na vás první zářijovou neděli v AVIONu!

Video z loňského ročníku Kroužkobraní zde.

Avion - kroužkobraní