avion_brno_zdarvivakci_kudyznudy

Zdraví v akci

Program ZDRAVÍ V AKCI, který proběhne 21. – 25. března v nákupním centru AVION Shopping Park Brno je připraven pro všechny, kteří se rozhodli vzít zdraví svoje i celé rodiny do vlastních rukou a užívat si spokojeného života se špetkou moderního životního stylu.
Pojďte znovu s námi naproti fyzickému a duševnímu zdraví do prostředí motivující živé přírody.

Pětidenní akce promění obchodní pasáž v relaxační lázně, diagnostickou ordinaci, kulinářskou kuchyni, stylovou kavárnu nebo třeba oázu klidu.


Načerpáte tělesnou i duševní energii. Dozvíte se zajímavé informace z oblasti zdraví a prevence bez nutnosti studovat množství knih a odborných časopisů.

Budete se moct pozdravit s naším stříbrným olympionikem biatlonistou Michalem Krčmářem, získat od něj podpis při autogramiádě a naživo vidět jeho olympijskou medaili!

Smích, který spolehlivě léčí, obstará Tomáš Matonoha ve svojí Stand up Comedy Show.
K dobré zábavě patří rozhodně dobré jídlo a pití. 
Naučíme Vás jak správně připravit šťavnatý steak, který společně ochutnáme v několika variacích.

Budete překvapení, v čem se dá připravit chutná káva, kolik alternativních způsobů ještě neznáte a jaké jsou zdravotní benefity přiměřené konzumace tohoto opěvovaného nápoje. 
O naše těla budeme pečovat procedurami jako v opravdových lázních.  Na vlastní kůži v rukou přítomných odborníků ochutnáte:

Lázeňské procedury

  • Kryoterapie
  • Masáže
  • Termoterapie
  • Detoxikace
  • Kosmetika a líčení

Diagnostické vyšetření a měření

  • Cholesterol
  • Cukr v krvi
  • Tlak
  • Tuk
  • Tělesné segmenty s přístrojem In-Body

V oáze relaxace objevíte nejen zajímavé stromy, ale také kamenné sošky přírodních božstev s vysvětlením jejich symboliky. 
Provedeme Vás stavební medicínou dle zásad Feng Shui, aby i vaše bydlení bylo opravdu zdravé. Vysvětlíme si, co je to „elektrosmog“ a jak jej vytěsnit z našich každodenních životů. Jednoduše představíme, jaké jsou harmonické tvary domů a dekorací, jež podporují život člověka. Zároveň jsou připraveny inspirativní tipy jak podpořit celkové zdraví přes prostor kolem nás.

Soutěž v planku dá možnost všem změřit síly s ostatními, ale hlavně pomoci potřebným. Každou sekundu, kterou vydržíte v tzv. planku, lidově řečenu „v prkně“, proměníme v 1,- Kč. Máme společný cíl naplankovat alespoň 10 000 sekund a tím finančně podpořit charitativní a nadační organizace. 

Pojďte s námi načerpat novou energii a zažít ZDRAVÍ V AKCI.
Těšíme se na Vás 21. - 25. března v NC AVION Shopping Park Brno.

Další body programu i jeho celkovou podobu naleznete na FB Zdraví v akci

Valid until 25 bře