sw_hp_kzn

Výstava STAR WARS

Výstava 30 postav hvězdných hrdinů ze soukromé sbírky společnosti Warboss. Nechejte se vtáhnout do děje této fantastické sci-fi!

Vesmírná sága Star Wars fascinuje diváky již více než 40 let, proto jsme velmi rádi, že ji můžeme představit i návštěvníkům našeho nákupního centra.

Soutěžte s námi a dárek máte jistý!

PRAVIDLA SOUTĚŽE KE STAŽENÍ ZDE (.pdf)

Odpovězte na otázky z našeho kvízu a vyzvedněte si dárek v květinářství Květiny Vonekl, které najdete za pokladnami Tesco. Vhozením vyplněného formuláře do připraveného boxu, který je umístěný na témže místě, se navíc dostáváte do slosování o 40 volných vstupenek do kina. Losování proběhne celkem čtyřikrát, 9.5., 15.5., 20.5. a 25.5.2018, kdy každý tento den vylosujeme 5x 2 vstupenky.

Kdo pozorně bude číst, správně vyplní náš kvíz ☺

Star Wars byly poprvé uvedeny do kin v roce 1977 dílem Epizoda IV Nová naděje, v dalších letech jej následovala pokračování Epizoda V Impérium vrací úder (1980) a Epizoda VI Návrat Jediů (1983), které společně tvoří původní trilogii.

V roce 1999 byla odstartována další trilogie, která té původní dějově předcházela, Epizodou I Skrytá hrozba, v roce 2002 Epizodou II Klony útočí a v roce 2005 Epizodou III Pomsta Sithů.

Po další přestávce začala vznikat trilogie dějově navazující na trilogii původní – v roce 2015 Epizoda VII Síla se probouzí a zatím z roku 2017 poslední Epizoda VIII Poslední z Jediů.

Epizody tedy byly do kin uváděny v pořadí 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7, 8.

Celou ságu v podstatě vytvořil George Lucas, americký filmový režisér, producent a scénárista, který režíroval i první čtyři epizody celé ságy. V době naší výstavy, přesně 14. května, oslaví režisér George Lucas své 74. narozeniny.

Jsme rádi, že se s námi alespoň na chvíli ponoříte do jiné galaxie!

Váš AVION Shopping Park Brno

Valid until 25 kvě