Objevte nové cesty k nám!

 Naskočte s námi na skvělou jízdu a svezte se ZADARMO!

Cyklojízda s AVIONem

 

Do konce října si můžete do i z AVIONu vyrazit na jakémkoliv sdíleném kole společnosti Nextbike a jízdné se vám nebude účtovat.

Jak to funguje?

Zkrátka a dobře platí, že cesty do AVIONu i z něj máte na náš účet! Kolo si stačí vypůjčit v oficiální stanici Nextbike v AVIONu a vyrazit na něm do města, nebo naopak vyrazit z města z jakékoliv Nextbike stanice a vrátit kolo ve stanici AVION. Na kolech se můžete projet, kolikrát chcete, jen musíte samostatnou jízdu vždy stihnout do hodiny!

Cyklojízda Avionem

Jak pracovat s aplikací Nextbike?

  1. Stáhněte si aplikaci Nextbike a aktivujte účet verifikací platební karty.
  2. Spusťte aplikaci Nextbike, zvolte "Půjčit kolo" a naskenujte QR kód na kole. Kolo se automaticky otevře a vy můžete vyrazit.
  3. Vraťte kolo do stanice Nextbike (mapa stanic v aplikaci) a stáhněte páčku nad zadním kolem směrem dolů. Výpůjčka se automaticky ukončí.

Není vám něco jasné?

Pokud potřebujete přifouknout větší množství informací, projeďte se do sekce Otázky a odpovědi. Sepsali jsme pro vás vše, co o této akci potřebujete vědět.

O kapku lepší jízda

Věděli jste, že s každou placenou jízdou přispíváte 1 Kč na nemocniční zařízení ve vašem regionu? Společnost Nextbike dlouhodobě spolupracuje s Nadačním fondem Kapka naděje a od svého založení už přispěla na dětské nemocnice v Ostravě a v Havířově. Do pedálů se tak rázem šlápne lehčeji, co říkáte?

Staráme se o vaše bezpečí

I přes zvolna se uvolňující opatření nebereme vaši bezpečnost na lehkou váhu. Kola značky Nextbike se pravidelně dezinfikují a vy si tak můžete být jisti, že vaše jízda bude maximálně bezpečná.

Otázky a odpovědi

Za jakých podmínek mám jízdu na kole zdarma?

Jízdu na kolech Nextbike máte zdarma v případě, že si kolo vyzvednete v oficiálním stojanu AVION a do 60 minut jej vrátíte do jakéhokoliv označeného stojanu Nextbike ve městě. Platí to i obráceně, tedy, že se z města vydáte na kole Nextbike do AVIONu a kolo vrátíte zde.

Mohu akci využít i mimo AVION?

Pokud si kolo nevyzvednete v AVIONu a ani jej tam nevrátíte, bude se vám jízda účtovat. To platí i v případě, že se budete projíždět na kolech s označením AVION loga. Toto označení slouží k reklamním účelům a jízdu zdarma vám nijak nezaručuje.

Kde kola Nextbike najdu?

V Brně najdete na 500 kol značky Nextbike ve více než 200 stanicích, takže si je z čeho vybírat! Kola jsou zaparkovaná ve vyznačených stojanech, které najdete pomocí mapky v aplikaci Nextbike.

Proč musím do aplikace zadávat platební údaje?

Aplikace se aktivuje potvrzením platební karty, ale žádný strach, při zahájení jízdy se vám platba nestrhává. Když si kolo půjčíte nebo vrátíte v AVIONu, platí, že máte jízdu zdarma. Za jízdu budete platit až v případě, že se rozhodnete objevit i jiné krásy Brna, nebo si kolo necháte po delší časový úsek.

Mohu si kolo Nextbike zapůjčit víckrát?

Ano, kolikrát chcete! Samostatná jízda, tedy doba od odemknutí kola ze stojanu a jeho navrácení do stojanu, však nesmí přesáhnout 60 minut.