Vážení zákazníci,

v AVIONu Brno jsou od 31.5. otevřeny tyto obchody.
 Obchody a služby.

V případě otázek kontaktujte přímo konkrétní obchod, telefonní čísla do všech prodejen najdete na našem webu přímo v profilu prodejny: https://www.brno.avion.cz/cs-cz/stores.


Vážení návštěvníci,

bezpečnost zákazníků, nájemců a spolupracovníků jsou hlavními prioritami našeho nákupního centra. Pečlivě sledujeme situaci a kroky místních úřadů a jednáme v souladu s jejich doporučeními.

Vaše zdraví je pro nás nejvyšší prioritou. Děláme maximum proto, abyste se u nás cítili bezpečně. Pro maximální komfort a bezpečí vás všech jsme proto zavedli zvýšená hygienická opatření.

Centrum plošně dezinfikujeme pomocí speciální technologie s aplikací prostředku vytvářejícího ochranný polymerový film ničící viry a bakterie.

Výrazně jsme také zvýšili frekvenci průběžného úklidu a dezinfekce společných prostor Avionu. 

Pro zajištění maximální bezpečnosti vás žádáme o dodržování následujících pravidel:

  • Do centra vstupujte pouze s respirátorem.
  • Využívejte dezinfekce instalované u vstupů do centra, v centrální části v jídelní zóně, za pokladnami Tesco i na toaletách. Stále také platí, že nejlepší ochranou je omezení dotyků na minimum.
  • Dodržujte rozestupy alespoň 2 metry od dalších návštěvníků. Odhadnout správnou vzdálenost vám pomůže infografika na podlaze centra.
  • Neshromažďujte se na toaletách a v odpočinkových zónách.
  • Bude-li to jen trochu možné, preferujte bezkontaktní platbu kartou nebo mobilním telefonem.
  • V případě, že se necítíte dobře, vyhněte se návštěvě centra. Chráníte tím ostatní zákazníky i personál.
Současně vás prosíme o pochopení omezené dostupnosti odpočinkových zón a jiných prostor k sezení. Na závěr vás žádáme, abyste respektovali pokyny pracovníků ostrahy a řídili se informačními plakáty, které se v Avionu nacházejí.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím na AVION linku na tel. čísle +420 543 539 907.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Avion Brno