hs

Hope sport

Zobrazit na mapě

HOPE Sport je ryze česká společnost, působící na trhu téměř 20 let. Naším cílem je spokojený zákazník. Proto klademe důraz nejen na kvalitu prodávaného zboží, ale především na kvalitu nabízených služeb. Na šesti kamenných prodejnách nabízíme široký sortiment sportovního vybavení, obuvi a textilu všech renomovaných značek. 

Najdete u nás vybavení a doplňky pro in-line, turistiku a outdoor, tenis, fotbal, cyklistiku, halové sporty a plavání. Nechybí ani půjčovna kolečkových bruslí a testovací centrum tenisových raket. V zimě se specializujeme především na prodej lyží, lyžáků, běžek, ledních bruslí, snowboardů, oblečení a ostatního vybavení pro zimní sporty jako například sáně, boby apod. Samozřejmostí je půjčovna lyží, lyžáků a běžek pro děti i dospělé. 

Pro opravdové nadšence máme test centrum nejnovějších VIP modelů lyží. Servis lyží a snowboardů provádíme na špičkových švýcarských strojích Montana. Montáž a nastavení vázání je další ze služeb, které standardně nabízíme. S výběrem vám ochotně poradí náš pravidelně proškolovaný personál. Můžete také využít pohodlného nákupu z domova přes náš e-shop s odběrem na kterékoliv prodejně zdarma. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Kontakt na prodejnu

Tel.: +420 778 429 448

info@ski-sport.cz

www.hope-sport.cz

Otevírací doba: 

10:00 – 20:00

Otevírací doba

Obchodní pasáž
09-21
TESCO Extra
06-24
Kavárny a restaurace
08-21
IKEA
09-21
Electro World
09-21
Datart
09-21

Vyhledávání obchodů

Zvolte kritéria: