Rodina

Filosofií všech obchodních center společnosti Inter IKEA Centre Group po celé Evropě je zaměření family friendly, aneb přátelské chování k rodině. V tomto duchu se v následujícím období brněnský AVION více soustředí na projekty, které podporují rodiny s dětmi. Těšit se můžete na zajímavé akce i soutěže.
 
 

Interiér upravený i pro nejmenší

 
Na pohodlí pro celou rodinu jsme mysleli již při letošní rekonstrukci interiéru. Pro děti se upravily toalety, přibyla speciální dětská umyvadélka. Pro maminky, které potřebují nakojit své děti, je zde nový přebalovací a kojící koutek. V pasáži byla nainstalována nová křesílka a lavičky, kde si mohou unavení návštěvníci odpočinout.
 

 

 
 

Dětské hřiště v AVIONU

 
Filosofií všech obchodních center společnosti Inter IKEA Centre Group po celé Evropě je zaměření family friendly, neboli přátelské chování k rodině.  

Pro naše nejmenší návštěvníky jsme připravili místo k odpočinku a hře. Abychom dětem zpříjemnili čas strávený v AVIONU, vybudovali jsme pro ně dvě nové relaxační zóny, venkovní a v pasáži. Venkovní dětské hřiště se nachází u cyklostezky za AVIONEM, děti si zde užijí spoustu zábavy a radosti z pohybu na skluzavce, prolézačkách a houpačkách.  Je určeno nejen návštěvníků centra, ale samozřejmě i široké veřejnosti a uživatelům cyklostezky.

Dětské hriště, AVION Brno
 
Dětské oči rozzáří multifunkční prolézačka s kuličkami, která je umístěná přímo v pasáži centra.
 
Prolézačka s kuličkami, AVION Brno

Otevírací doba

Obchodní pasáž
09-21
TESCO Extra
06-24
Kavárny a restaurace
08-21
IKEA
09-21
Electro World
09-21
Datart
09-21
Kalendář událostí
11-12
23242526
27282930
1234
Předchozí Další
Jak nás najdete